Telefon: +48 665068450

Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code

Witam

Mam na imię Aneta, jestem położną i Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Dyplom położnej uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, gdzie w 2013 roku uzyskałam tytuł licencjat położnictwa, a w 2015 magistra położnictwa.

Prace zawodową rozpoczęłam w 2014 roku w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno- Położniczym w Wałbrzychu. III stopień referencyjności tego ośrodka zapewnił mi zdobycie ogromniej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Praca z matkami wymagającymi specjalistycznej opieki ze względu na patologie wikłające przebieg ich ciąży, porodu i połogu to dla młodej położnej wyjątkowa szkoła życia.

W 2015 roku po 1,5 rocznej pracy w Wałbrzychu, wróciłam w rodzinne strony- do Kłodzka, gdzie rozpoczęłam pracę w tutejszym szpitalu na oddziale położniczo- noworodkowym oraz na bloku porodowym.

W dotychczasowej pracy zawodowej miałam okazję borykać się z wieloma problemami laktacyjnymi, różnego pochodzenia i o różnym przebiegu. Aby fachowo i profesjonalnie doradzać kobietom w problemach laktacyjnych podjęłam szkolenie w jedynym w Polsce ośrodku szkolącym specjalistów od spraw laktacji oraz nadającym tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego. Po odbytym kursie w Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie i zdanych egzaminach uzyskałam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego w 2017 roku.

Chciałabym pomagać kobietom w pokonywaniu trudności z jakimi zmagają się już od początku karmienia piersią, wspierać je w sytuacjach kryzysowych, promować karmienie naturalne oraz poszerzać wiedzę na ten temat.